Меркі ауылы

Ауданда дамыған спорт түрлері

  1. Еркін күрес
  2. Қазақ күрес
  3. Дзюдо күрес
  4. Тоғызқұмалақ
  5. Асық ату
  6. Волейбол
  7. Футбол
  8. Бокс
  9. Жеңіл атлетика
  10.  Шахмат
  11.  Құсбегі
  12.  Қол күрес
  13.  Таэквандо
  14.  Самбо
  15.  Карэто до








Меркі ауданы тұрғындарының спорт нысандарына қолжетімділік кестесі


Спорт нысанының атауы

Спорт нысанында тұрғындардың шұғылдануына мүмкіндік жасалған спорт түрі

Спорт нысанының мекен-жайы (байланыс телефоны)

Спорт нысанының қызмет көрсету түрі (тегін, ақылы)

Спорт нысанының меншіктілігі (мемлекеттік немесе жеке)

Спорт нысанының жұмыс істеу кестесі

Спорт нысанының жұмысына жауапты қызметкер (аты-жөні, байланыс телефоны)

1.

Орталық стадион

Футбол,

Кіші футбол,

Жеңіл атлетика,

Дзюдо

Меркі ауылы Исмайлов

к-сі №177 Е

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Сейткулов Жумабай                             8 (72632) 2-11-02

87025993579                              

Спортзалдар


2.

№1 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Сарымолдаев ауылы, Омарходжаев к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Алтынбекова Айгерім

8 (72632) 4-07-25

8 702 9824229

3.

№2 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Аспара ауылы, Центральный к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Нусупбеков

Бекмұрат

8 (72632) 2-50-22

8702-533-83-87

4.

№3 ОМ


Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Қызыл қыстақ ауылы, Қарпық батыр, к-сі  №38

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Сауырбаев Елеу

8 (72632) 5-47-94

8702-671-14-76

5.

№4 ОМ


Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Ақтоған ауылы, Амангелді к-сі №80

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Жуматаев Еркебулан                           8 (72632) 3-53-10,

87012903667

6.

№5 ОМ


Кіші футбол

Волейбол                   Баскетбол

Ақарал ауылы, Сейтімбет к-сі №115

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Қойшыманова Нурила 

8 (72632) 5-44-84, 87029147612

7.

№6 ОМ


Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Кеңес ауылы, Тойшыманов к-сі №6

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Менлибаев 

Бахтияр 

8 (72632) 5-40-02

8 777 525 49 49

8.

№7 ОМ


Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол


Интерноциональный ауылы, Школьный               к-сі   №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Сейтқазиев Рахат 

8 (72632)5-40-03, 87059969575

9.

№9 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Сарымолдаев ауылы, Т.Рысқұлов к-сі №63 Г

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Қыстауов Болатбек

8 (72632) 2-94-31, 87018359910

10.

Сарымолдаев ауылы


Дене мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған дене шынықтырумен емдеу кабинеті

Сарымолдаев ауылы, Ахтамбердиев к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Серікұлы Бахтияр

8 702-786-6961


11.

№11 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Ақермен ауылы, Жадыраев к-сі №11

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Алипаева Айсулу 

8 (72632) 2-64-38, 87029032054

12.

№12 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Ойтал ауылы, Жауғаш батыр к-сі №39

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Алимхожин Ильясжан 

8 (72632) 5-34-72

8705-736-96-92

13.

№13 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Тәтті ауылы, Школьный, к-сі №18

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Боржыков Қанат 

8 (72632) 5-19-10, 87025992848

14.

№ 14 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Жаңатоған ауылы, Байғабы к-сі   №37

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Мәжібаев Жандар 

8 (72632) 2-46-17

15.

№16 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Сыпатай ауылы, Центральный к-сі №54

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Мұратова Гулжамал

8 (72632) 5-16-91, 8701612968

16.

№17 ОМГ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Меркі ауылы,            Исмайлов  к-сі №248

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Тилеубердиева Гүлжан 

8 (72632) 2-19-93, 87012237022

17.

№17 ОМГ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Футбол

Меркі ауылы,              Исмайлов к-сі №248

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Тилеубердиева Гүлжан 

8 (72632) 2-19-93, 87012237022

18.

№18 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Жамбыл ауылы, Исмайлов к-сі №146

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі



Бектұрғанов Бауыржан 

8 (72632)      5-17-40, 87023392723

19.

№19 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Сұрат ауылы,  Қалдыбай к-сі №96

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Спаркулова Айжан

8 (72632) 5-31-45, 

87752476481

20.

№20 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Ойтал ауылы,              Лумумбы к-сі №25

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Жақсылықова Ғалия 

8 (72632) 4-32-19, 87012673924

21.

№21 ОМ

Мини футбол

Волейбол

Баскетбол

Андас батыр ауылы,

 Ә.Шотай к-сі №44

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Бекжанова

Эльмира 

8 (72632) 2-51-28

8775-875-98-16

22.

№22 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Екпінді ауылы,                  Т.Рысқұлов к-сі №65

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Сейдалиев Ербол

8 (72632) 2-94-67 

8778-637-40-62

23.

№23 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Тескентоған ауылы     Сыпатай көшесі №2 В

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Арыстанбеков Нуржан 

8 (72632) 5-46-89

8702 665 66 80

24.

№28 ОМ

Кіші футбол

Волейбол                         Баскетбол


Т.Рысқұлов ауылы, Ш.Уалиханов к-сі  №31

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Сулейманкулова

Куляим

8 (72632) 5-26-41

8-776-690-87-77

25.

№30 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Мыңқазан ауылы, 

Сейдіман к-сі  №30

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Керімқұлов Нургазы 

8 (72632) 5-38-77

26.

№34 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Тұрлыбай батыр ауылы, Асимов к-сі №49

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Далиев Ержан 

8 (72632) 5-08-39, 87051464394

27.

№35 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Талды-бұлақ ауылы,  

Жамыл к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Қасымова Сәуле 

8 (72632) 5-07-99

28.

№39 ОМГ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Меркі ауылы,     Т.Бокин

к-сі  №20

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Қалқабаева Әсипат                             8 (72632) 4-55-13, 87074167309

29.

№44 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Жеміс-жидек ауылы, Құттыбекұлы к-сі №28

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Қонқабаев Ниетқали 

8 (72632) 4-03-75, 87027401868

30.

№48 ОМ

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Ойтал ауылы,  Дружба

к-сі №19

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Нуралбеков Рашид 

8 (72632) 2-14-93, 87775390773

31.

№11971 әскери бөлім

Спортзал

Меркі ауылы, Сарымолдаев к-с №121

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Еркінбайұлы Нұрлан

8(72632) 4-50-94

32.

Балалар аула клубы

Қазақ күрес

Самбо

Дзюдо 

Меркі ауылы, Есімбеков

к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8 (72632) 2-21-11


33.

Гранитгорск-санаториялық мектеп интернаты

Волейбол,

Баскетбол

Гранитогорск ауылы   60 лет октября к-сі №7

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Сансызбаев Габиден

8(72632) 2-60-20

87053276327

34.

А.Асқаров атындағы колледж

Футбол

Волейбол

баскетбол

Меркі ауылы, Сарымолдаев №19

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Мұтаева Шұға

8(72632) 2-19-06

8 777 464 83 83

35.

Мәдениет үйі


Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Ақтоған ауылы, Амангелді к-сі №80

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Әптиекбаев Ерсұлтан

87471902393

36.

№25 бастауыш мектеп

Волейбол

Баскетбол

Андас батыр ауылдық округі, Арал Кишлак ауылы 

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Жасыбаева Ғалия

8 (72632) 5-48-32

8-702-903-93-22

37.

№9 Меркі колледжі

Кіші футбол

Волейбол

Баскетбол

Сарымолдаев ауылы, Оморходжаев к-сі №6

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Мамырбаев Ғалымжан

8 777 876 99 95

8 (72632) 4-07-69

Арнайы орнатылған спорттық залдар


38.

Ақтоған ауылдық округі

Бокс

Ақтоған ауылы,             Абай к-сі №124

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Әптиекбаев Ерсұлтан

87471902393

39.

Андас батыр ауылдық округі

Бокс

Андас батыр ауылы, Ә.Шотай к-сі №39

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Хамзаев Гани 87022451453

40.

№17 БЖСМ

Бокс

Сарымолдаев ауылы, Омарходжаев к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Ашкеев Гайни 

8 (72632) 4-07-27

87017164849

41.

Ақарал ауылдық округі

Бокс

Ақарал ауылы, Сейтімбет к-сі №54

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Рүстем Нұрдаулет

87073866522

42.

№16   БЖСМ

Дзюдо

Меркі ауылы Исмайлов

к-сі №177 Е

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Сейткулов Жумабай 

8 (72632) 2-11-02

87025993579                              

43.

№16   БЖСМ

Еркін күрес

Меркі ауылы Исмайлов

к-сі №177 Е

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Сейткулов Жумабай 

8 (72632) 2-11-02

87025993579                             

44.

№14 ОМ

Арнайы жаттығу залы

Қостаған ауылы, Тойлыбаев  к-сі №45 А

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Атаев Аділет

87759113038

45.

№18 БЖСМ

Қазақ күрес залы

Ойтал ауылы, П.Лумумба  к-сі №37 А

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Маратұлы Дулат

4-31-26

87014937306

46.

№18 БЖСМ

Еркін күрес залы

Ойтал ауылы, П.Лумумба  к-сі №37 А

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Маратұлы Дулат

4-31-26

87014937306

47.

№18 БЖСМ

Қол күрес залы

Ойтал ауылы, П.Лумумба  к-сі №37 А

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Маратұлы Дулат

4-31-26

87014937306

48.

№18 БЖСМ

Таэквандо залы

Ойтал ауылы, П.Лумумба  к-сі №37 А

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Маратұлы Дулат

4-31-26

87014937306

49.

№18 БЖСМ

Үстел теннисі залы

Ойтал ауылы, П.Лумумба  к-сі №37 А

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Маратұлы Дулат

4-31-26

87014937306

50.

№18 БЖСМ

Шахмат, тоғызқұмалақ залы

Ойтал ауылы, П.Лумумба  к-сі №37 А

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Маратұлы Дулат

4-31-26

87014937306

                                 Футбол алаңдары


51.

№1 ОМ

Футбол


Сарымолдаев ауылы, Омарходжаев к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8 (72632) 4-07-25


52.

№3 ОМ


Футбол


Қызыл қыстақ ауылы, Қарпық батыр, к-сі №38

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8 (72632) 5-47-94


53.

№4 ОМ


Футбол


Ақтоған ауылы, Амангелді к-сі №80

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8 (72632) 3-53-10,


54.

№5 ОМ


Футбол


Ақарал ауылы, Сейтімбет к-сі №115

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8 (72632) 5-44-84, 

55.

№6 ОМ


Футбол


Кеңес ауылы, Тойшыманов к-сі №6

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8 (72632) 5-40-02


56.

№7 ОМ


Футбол


Интерноциональный ауылы,Школьный к-сі №6

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8 (72632)5-40-03, 

57.

№8 ОМ

Футбол


Гранитогорск ауылы, 60 лет октября, к-сі №8

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-60-20

58.

Сарымолдаев ауылы

Футбол


Сарымолдаев ауылы Ахтанбердиев к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-11-90

59.

№11 ОМ

Футбол


Ақермен ауылы, Жадыраев к-сі №11

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-64-38

60.

№12 ОМ

Футбол


Ойтал ауылы, Жауғаш батыр к-сі №39

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-34-72

61.

№13 ОМ

Футбол


Тәтті ауылы, Школьный к-сі №18

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-19-10

62.

№ 14 ОМ

Футбол


Жаңатоған ауылы, Байғабы к-сі   №37

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-46-17

63.

№16 ОМ

Футбол


Сыпатай ауылы, Центральный к-сі №54

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-16-91

64.

№17 ОМГ

Футбол


Меркі ауылы, Исмайлов

к-сі №248

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-19-93

65.

№18 ОМ

Футбол


Жамбыл ауылы, Исмайлов к-сі №146

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-42-64

66.

№19 ОМ

Футбол


Сұрат ауылы, Қалдыбай

к-сі №96

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-31-26

67.

№20 ОМ

Футбол


Ойтал ауылы, Лумумбы

к-сі №25

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-32-19

68.

№21 ОМ

Футбол

Андас батыр ауылы, Ә.Шотай к-сі №44

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-51-28

69.

№22 ОМ

Футбол


Екпінді ауылы, Т.Рысқұлов к-сі №65

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-94-67

70.

№23 ОМ

Футбол

Тескентоған ауылы  Сыпатай к-сі №2 В

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-46-89

71.

№28 ОМ

Футбол 

Т.Рысқұлов ауылы, Ш.Уалиханов к-сі  №31

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-26-41

72.

№30 ОМ

Футбол


Мыңқазан ауылы,  Сейдіман к-сі  №30

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-46-89

73.

№34 ОМ

Футбол


Тұрлыбай батыр ауылы, Асимов к-сі №49

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-08-39

74.

№35 ОМ

Футбол


Талды-бұлақ ауылы,  Жамбыл к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-07-99

75.

№39 ОМГ

Футбол


Меркі ауылы,     Т.Бокин  к-сі  №20

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632)4-55-13

76.

№44 ОМ

Футбол


Жеміс-жидек ауылы, Құттыбекұлы к-сі №28

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-03-75

77.

№48 ОМ

Футбол


Ойтал ауылы,  Дружба

к-сі №19

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-36-67

78.

Аспара ауылдық округі

Футбол

Аспара ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-50-24

79.

Ақермен ауылдық округі

Футбол

Ақермен ауылы,

Төлеби к-сі

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-64-11

80.

Ойтал ауылдық округі

Футбол

Ойтал ауылы саябағы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-30-45

81.

Т.Рысқұлов ауылдық округі

Футбол

Интернациональный ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-34-76

82.

Андас батыр ауылдық округі

Футбол


Андас батыр ауылы,Ә.Шотай к-сі №39

тегін

Жекеменшік 

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-53-44

83.

Ақтоған ауылдық округі

Футбол


Ақтоған ауылы,                Абай к-сі №124

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 3-54-19

84.

Жұлдыз сауықтыру лагері

Футбол


Меркі ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Иманжанов Абырой

8(72632)4-43-76

87473639696

85.

Жаңатоған ауылдық округі

Футбол

Жаңатоған ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-29-67

86.

Сұрат ауылдық округі

Футбол

Сұрат ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-37-53

87.

Сұрат ауылдық округі

Футбол

Аққайнар ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-37-53

88.

Кеңес ауылдық округі

Футбол

Кеңес ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-14-00

Спорттық алаңдар


89.

Орталық стадион

Кіші футбол


Меркі ауылы Исмайлов

к-сі №177 Е

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-11-02

90.

Орталық стадион

Кіші футбол


Меркі ауылы Исмайлов

к-сі №177 Е

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-11-02

91.

Орталық стадион

Кіші футбол


Меркі ауылы Исмайлов

к-сі №177 Е

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-11-02

92.

№1 ОМ

Баскетбол

Сарымолдаев ауылы, Омарходжаев к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-07-25

93.

№1 ОМ

Волейбол

Сарымолдаев ауылы, Омарходжаев к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-07-25

94.

№2 ОМ

Волейбол

Аспара ауылы, Центральный к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-50-22

95.

№2 ОМ

Волейбол

Аспара ауылы, Центральный к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-50-22

96.

№2 ОМ

Кіші футбол


Аспара ауылы, Центральный к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-50-22

97.

№3 ОМ


Баскетбол


Қызыл қыстақ ауылы, Қарпық батыр, к-сі №38

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-47-94

98.

№3 ОМ


Баскетбол


Қызыл қыстақ ауылы, Қарпық батыр, к-сі №38

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-47-94

99.

№3 ОМ


Волейбол


Қызыл қыстақ ауылы, Қарпық батыр, к-сі №38

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-47-94

100.

№3 ОМ


Волейбол


Қызыл қыстақ ауылы, Қарпық батыр, к-сі №38

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-47-94

101.

№3 ОМ


Кіші футбол

Қызыл қыстақ ауылы, Қарпық батыр, к-сі №38

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-47-94

102.

№4 ОМ


Баскетбол


Ақтоған ауылы, Амангелді к-сі №80

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 3-53-10

103.

№4 ОМ


Волейбол


Ақтоған ауылы, Амангелді к-сі №80

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 3-53-10

104.

№4 ОМ


Волейбол


Ақтоған ауылы, Амангелді к-сі №80

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 3-53-10

105.

№4 ОМ


Кіші футбол

Ақтоған ауылы, Амангелді к-сі №80

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 3-53-10

106.

№5 ОМ


Баскетбол


Ақарал ауылы, Сейтімбет к-сі №115

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-01-48

107.

№5 ОМ


Волейбол


Ақарал ауылы, Сейтімбет к-сі №115

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-01-48

108.

№6 ОМ


Волейбол


Кеңес ауылы, Тойшыманов к-сі №6

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-40-02

109.

№6 ОМ


Кіші футбол

Кеңес ауылы, Тойшыманов к-сі №6

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-40-02

110.

№7 ОМ


Баскетбол, 

Волейбол

Интерноциональный ауылы, Школьный-сі№6

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-36-14

111.

№7 ОМ


Баскетбол


Интерноциональный ауылы, Школьный к-сі  №6

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-36-14

112.

№7 ОМ


Кіші футбол

Интерноциональный ауылы, Школьный к-сі  №6

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-36-14

113.

№7 ОМ


Кіші футбол 

Интерноциональный ауылы, Школьный к-сі  №6

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-36-14

114.

№8 ОМ

Баскетбол


Гранитогорск ауылы  60 лет октября, к-сі №8

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-60-20

115.

№8 ОМ

Волейбол


Гранитогорск ауылы   60 лет октября, к-сі №8

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-60-20

116.

№9 ОМ

Баскетбол, Волейбол

Сарымолдаев ауылы, Т.Рысқұлов к-сі №63 Г

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8 (72632) 2-94-31

117.

№9 ОМ

Кші футбол

Сарымолдаев ауылы, Т.Рысқұлов к-сі №63 Г

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8 (72632) 2-94-31

118.

№11 ОМ

Волейбол

Ақермен ауылы, Жадыраев к-сі №11

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-64-38

119.

№12 ОМ

Баскетбол


Ойтал ауылы,  Жауғаш батыр к-сі №39

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-34-72

120.

№12 ОМ

Волейбол


Ойтал ауылы, Жауғаш батыр к-сі №39

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-34-72

121.

№12 ОМ

Кіші футбол

Ойтал ауылы,  Жауғаш батыр к-сі №39

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-34-72

122.

№13 ОМ

Волейбол


Тәтті ауылы Школьный к-сі №18

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-19-10

123.

№14 ОМ

Баскетбол


Жаңатоған ауылы, Байғабы к-сі   №37

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-46-17

124.

№14 ОМ

Волейбол


Жаңатоған ауылы, Байғабы к-сі   №37

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-46-17

125.

№14 ОМ

Волейбол


Жаңатоған ауылы, Байғабы к-сі   №37

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-46-17

126.

№15 ОМ

Баскетбол


Ақ жол ауылы,               Төленді к-сі №22

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-11-56

127.

№15 ОМ

Волейбол


Ақ жол ауылы,               Төленді к-сі №22

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-11-56

128.

№15 ОМ

Кіші футбол

Ақ жол ауылы, 

Төленді к-сі №22

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-11-56

129.

№16 ОМ

Баскетбол


Сыпатай ауылы, Центральный к-сі №54

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-16-91

130.

№16 ОМ

Волейбол


Сыпатай ауылы, Центральный к-сі №54

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-16-91

131.

№17 ОМГ

Баскетбол


Меркі ауылы, Исмайлов

к-сі №248

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-19-93

132.

№17 ОМГ

Волейбол


Меркі ауылы, Исмайлов

к-сі №248

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-19-93

133.

№18 ОМ

Баскетбол


Жамбыл ауылы, Исмайлов к-сі №146

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-42-64

134.

№18 ОМ

Баскетбол


Жамбыл ауылы, Исмайлов к-сі №146

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-42-64

135.

№18 ОМ

Волейбол


Жамбыл ауылы, Исмайлов к-сі №146

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-42-64

136.

№18 ОМ

Волейбол


Жамбыл ауылы, Исмайлов к-сі №146

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-42-64

137.

№18 ОМ

Кіші футбол

Жамбыл ауылы, Исмайлов к-сі №146

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-42-64

138.

№19 ОМ

Баскетбол

Сұрат ауылы,  Қалдыбай к-сі №96

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-31-26

139.

№19 ОМ

Волейбол

Сұрат ауылы, 

Қалдыбай к-сі №96

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-31-26

140.

№19 ОМ

Волейбол

Сұрат ауылы, 

Қалдыбай к-сі №96

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-31-26

141.

№20 ОМ

Баскетбол


Ойтал ауылы,                Лумумбы к-сі №25

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-32-19

142.

№20 ОМ

Волейбол


Ойтал ауылы,              Лумумбы к-сі №25

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-32-19

143.

№21 ОМ

Волейбол


Андас батыр ауылы, Ә.Шотай к-сі №44

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-51-28

144.

№21 ОМ

Волейбол


Андас батыр ауылы, Ә.Шотай к-сі №44

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-51-28

145.

№21 ОМ

Кіші футбол

Андас батыр ауылы, Ә.Шотай к-сі №44

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-51-28

146.

№22 ОМ

Баскетбол


Екпінді ауылы, Т.Рысқұлов к-сі №65

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-94-67

147.

№22 ОМ

Кіші футбол

Екпінді ауылы, Т.Рысқұлов к-сі №65

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-94-67

148.

№23 ОМ

Баскетбол,  Волейбол

Тескентоған ауылы  Сыпатай к-сі №2 В

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-46-89

149.

№25 БМ

Баскетбол 

Арал қышлақ ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Жасыбаева Ғалия

8 (72632) 5-48-32

8-702-903-93-22

150.

№25 бастауыш мектебі

Кіші футбол

Арал қышлақ ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Жасыбаева Ғалия

8 (72632) 5-48-32

8-702-903-93-22

151.

№28 ОМ

Баскетбол


Т.Рысқұлов ауылы, Ш.Уалиханов к-сі  №31

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-26-41

152.

№28 ОМ

Волейбол


Т.Рысқұлов ауылы, Ш.Уалиханов к-сі  №31

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-26-41

153.

№30 ОМ

Баскетбол


Мыңқазан ауылы,  Сейдіман к-сі  №30

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-46-89

154.

№30 ОМ

Волейбол


Мыңқазан ауылы,  Сейдіман к-сі  №30

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-46-89

155.

№34 ОМ

Кіші футбол

Тұрлыбай батыр ауылы, Асимов к-сі №49

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-08-39

156.

№34 ОМ

Волейбол


Тұрлыбай батыр ауылы, Асимов к-сі №49

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-08-39

157.

№35 ОМ

Баскетбол

Талды-бұлақ ауылы,

Жамбыл к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-07-99

158.

№35 ОМ

Баскетбол

Талды-бұлақ ауылы,

Жамбыл к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 5-07-99

159.

№39 ОМГ

Баскетбол


Меркі ауылы,                 Т.Бокин к-сі  №20

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632)4-55-13

160.

№39 ОМГ

Волейбол


Меркі ауылы,                 Т.Бокин к-сі  №20

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632)4-55-13

161.

№44 ОМ

Баскетбол


Жеміс-жидек ауылы, Құттыбекұлы к-сі №28

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-03-75

162.

№44 ОМ

Волейбол

Жеміс-жидек ауылы, Құттыбекұлы к-сі №28

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-03-75

163.

№44 ОМ

Волейбол

Жеміс-жидек ауылы, Құттыбекұлы к-сі №28

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-03-75

164.

№44 ОМ

Кіші футбол

Жеміс-жидек ауылы, Құттыбекұлы к-сі №28

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-03-75

165.

№48 ОМ

Баскетбол


Ойтал ауылы,                Дружба к-сі №19

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-36-67

166.

№48 ОМ

Баскетбол


Ойтал ауылы,               Дружба к-сі №19

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-36-67

167.

№48 ОМ

Волейбол


Ойтал ауылы,               Дружба к-сі №19

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-36-67

168.

№48 ОМ

Волейбол


Ойтал ауылы,               Дружба к-сі №19

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 4-36-67

169.

Балалар аула клубы

Кіші футбол

Меркі ауылы,               Есімбеков к-сі №1

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-21-11

170.

«Жұлдыз» сауықтыру лагері

Баскетбол


Меркі ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Иманжанов Абырой

8(72632)4-43-76

87473639696

171.

«Жұлдыз» сауықтыру лагері

Волейбол

Меркі ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Иманжанов Абырой

8(72632)4-43-76

87473639696

172.

«Үміт» балалар жасөспірімдер сарайы

Кіші футбол


Меркі ауылы,               Исмайлов к-сі №156

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

8(72632) 2-16-85

173.

Андас батыр ауылдық округі

Баскетбол


Андас батыр ауылы

тегін

Жекеменшік 

Дүйсенбі-сенбі

Хамзаев Гани 87022451453

174.

Андас батыр ауылдық округі

Волейбол

Андас батыр ауылы

тегін

Жекеменшік

Дүйсенбі-сенбі

Хамзаев Гани 87022451453

175.

Сарымолдаев ауылдық округі

Кіші футбол

Сарымолдаев ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Серікұлы Бахтияр

8 702 486 69 61

176.

№18 БЖСМ

Кіші футбол

Ойтал ауылы,                Алатау  к-сі №37 А

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Маратұлы Дулат

4-31-26

87014937306

177.

№18 БЖСМ

Баскетбол

Волейбол 

Ойтал ауылы,                 Алатау  к-сі №37 А

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Маратұлы Дулат

4-31-26

87014937306

178.

Ақермен ауылдық округі

Кіші футбол

Ақермен ауылы,                Толеби к-сі №27

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Медербеков Мадияр 

87788011190

179.

Тәтті ауылдық округі

Кіші футбол

Ақ жол ауылы,              Төленді көшесі

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Күмбелқызы Айдана

87077865742

180.

Меркі ауылдық округі Республикалық "Отан" бірлестігінің Меркі аудандық өкілдігі

Кіші футбол

Меркі ауылы 

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Шораев Дулат

87024858888

181.

А.Асқаров атындағы колледж

Волейбол 

Меркі ауылы, Сарымолдаев к-сі №19

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Мұтаева Шұға 87774648383

182.

Сұрат ауылдық округі

Волейбол 

Аққайнар ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Дуанбекұлы Нүркен

87079281292

183.

Сұрат ауылдық округі

Кіші футбол

Сұрат ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Дуанбекұлы Нүркен

87079281292

184.

Жаңатоған ауылдық округі

Волейбол 

Жаңатоған ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Атаев Адлет 87751757447

185.

Кеңес ауылдық округі

Кіші футбол

Кеңес ауылы,

Тойшыманов к-сі

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Тайжанов Олжас

87474801192

186.

Ақермен ауылдық округі

Волейбол 

Ақермен ауылы,

Төлеби к-сі

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Медербеков Мадияр

87788011190

187.

Ақермен ауылдық округі

Баскетбол

Ақермен ауылы,

Төлеби к-сі

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Медербеков Мадияр

87788011190

188.

Т.Рысқұлов ауылдық округі

Кіші футбол

Т.Рысқұлов ауылы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Қазанғапов                Сағат

87476020037

189.

Т.Рысқұлов ауылдық округі

Баскетбол

Интернациональный ауылы,Қ.Мұхамеджанов к-сі №2 В

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Қазанғапов Сағат

87476020037

190.

Т.Рысқұлов ауылдық округі

Волейбол 

Интернациональный ауылы,Қ.Мұхамеджанов к-сі №2 В

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Қазанғапов Сағат

87476020037

191.

Т.Рысқұлов ауылдық округі

Стритворкаут 

Интернациональный ауылы Қ.Мұхамеджанов к-сі №2 В

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Қазанғапов Сағат

87476020037

192.

Жамбыл ауылдық округі

Стритворкаут 

Жамбыл ауылы, Исмайлов к-сі №146

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Улбеков Бақытжан

87073038562

193.

Сарымолдаев ауылдық округі

Стритворкаут 

Сарымолдаев, ауылы Исмайлов к-сі 

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Серікұлы Бахтияр

87027866961

194.

Ойтал ауылдық округі

Стритворкаут 

Ойтал ауылы, Революция к-сі

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Әлімғазы Салтанат 87075688561

195.

Ойтал ауылдық округі

Стритворкаут 

Ойтал ауылы, М.Байғанаева к-сі

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Әлімғазы Салтанат 87075688561

196.

Ойтал ауылдық округі

Баскетбол 

Ойтал ауылы саябағы

тегін

Мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Әлімғазы Салтанат 87075688561

197.

Меркі ауылдық округі

Кіші футбол

Меркі ауылы Көккөл демалыс орны

ақылы

Жекеменшік 

Дүйсенбі-сенбі






















№16 балалар жасөспірімдер спорт мектебінің жаттықтырушылары

  1. Е.Аманғазыұлы – Еркін күрес
  2. Д.Бегалиев – Қазақ күрес
  3. М.Сексембаев – Еркін күрес
  4. Ж.Сейтқұлов – Еркін күрес
  5. Қ.Отарбаев – Еркін күрес
  6. М.Сейсенбаев – Еркін күрес
  7. М.Абдыкасымов – Еркін күрес
  8. Н.Нуриев - Еркін күрес
  9. А.Қожамқұлов – Қазақ күрес
  10.  Б.Джанбосынов – Дзюдо күрес
  11.  Ж.Сатыбалдиев - Дзюдо күрес
  12.  А.Иманалиева – Тоғызқұмалақ
  13.  Е.Оразбеков – Тоғызқұмалақ
  14.  Н.Омаров – Асық ату
  15.  З.Гачаева – Волейбол
  16.  Қ.Омаров – Футбол
  17.  Д.Тохтамуратов – Футбол
  18.  М.Абдразаков – Футбол














№17 бокстан балалар жасөспірімдер спорт мектебінің жаттықтырушылары

  1. Ф.Алиев – Бокс
  2. Р.Таманов – Бокс
  3. Б.Шымырбай – Бокс
  4. Н.Құлбаев – Бокс
  5. Т.Сейтқазиев – Бокс
  6. Ғ.Ашкеев – Бокс
  7. М.Ахатаев – Бокс
  8. М.Ниязалиев – Бокс
  9. Е.Қойлықов – Бокс
  10.  А.Гирда – Бокс
  11.  Ф.Ибишев – Бокс










№18 балалар жасөспірімдер спорт мектебінің жаттықтырушылары

  1. Н.Абаев – Еркін күрес
  2. Ж.Мехтубаев – Еркін күрес
  3. Б.Утеев – Еркін күрес
  4. Р.Алжанбаев – Қазақ күрес
  5. С.Нурмуханбетов – Қазақ күрес
  6. А.Садыков – Қол күрес
  7. М.Ахатаев – Асық ату
  8. Н.Акатаев – Жеңіл атлетика
  9. Е.Банникова – Жеңіл атлетика
  10.  А.Телегин - Жеңіл атлетика
  11.  Д.Иванчуков - Жеңіл атлетика
  12.  Ж.Ердалиев - Жеңіл атлетика
  13.  Е. Молдабаев – Волейбол 
  14.  Д.Мұратұлы – Волейбол
  15.  М.Суюндикова – Волейбол
  16.  Н.Қалманбетов – Тоғызқұмалақ
  17.  Б.Алыбаев – Шахмат
  18.  М.Көкрекбаев – Шахмат
  19.  Б.Бабажан – Құсбегі
  20.  Д.Маратұлы – Құсбегі
  21.  Н.Қамбаров - Таэквандо



Жамбыл облысы, Меркі ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің

 № 16 балалар- жасөспірімдер спорт мектебінің 2018-2019 оқу жылына арналған 

                                                                             ОҚУ-ЖАТТЫҒУ САБАҚТАРЫНЫҢ КЕСТЕСІ         

Жаттықтырушы

Топтар

Жүктеме

Оқуш саны

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

сенбі

жексенбі

Өткізілетін орны

1

Аманғазыұлы Е

Е.күрес

ОЖТ-1

ОЖТ-2

ОЖТ-5

1,5 үст

36


10

10

8



15.00-16.30

17.15-19.45


9-00-11.15

15.00- 17.15

17.15-19.45



15.00- 17.15

17.15-19.45


9-00-11.15

15.00- 17.15

17.15-19.45


9.00-11.15

17.15-19.30

17.15-19.45


9.00-11.15


17.15-19.45



А.Асқаров стадион

2

Бегалиев Д

Қаз. Күрес ОЖТ-3

0,5 үст 12


8


15.00-17.15

15.00-17.15

15.00-17.15

15.00-17.15



А.Асқаров стадион

3

Сексембаев М

Е.күрес

АДТ-2

ОЖТ-2

ОЖТ-5

1,5 үст

36


12

10

8



9.00-11.30

14.45-17.15



9.00-11.30

9.00-11.30

14.45-17.15



9.00-11.30

14.45-17.15




14.45-17.15



9.00-11.30

9.00-11.30

14.45-17.15


9.00-11.30


14.45-17.15



А.Асқаров стадион

4

Сейтқұлов Ж

Е.күрес 

АДТ-1

АДТ-1

0,5 ү

12


14

14


9.00-11.15

15.00-17.15



9.00-11.15

15.00-17.15



9.00-11.15

15.00-17.15



№17 ОМГ

5

Отарбаев Қ

Е күрес

ОЖТ-5

ОЖТ-2

ОЖТ-1

1,5 ү

36


8

10

10


17.00-20.00

8.00-10.00

10.00-11.50



17.00-20.00

8.00-10.00

10.00-11.50



17.00-20.00

8.00-10.00

10.00-11.50



17.00-20.00

8.00-10.00

10.00-11.50



17.00-20.00

8.00-10.00

10.00-11.50




Аула клуб

6

Сейсенбаев М

Е.күрес

ОЖТ-2

ОЖТ-2

1 үст

24


10

10



9.00-11.15

15.00-17.15


9.00-11.15

15.00-17.15


9.00-11.15

15.00-17.15



9.00-11.15

15.00-17.15




Ақтоған ауылдық мәдениет үйі

7

Абдықасымов М

Е күрес 

ОЖТ-5

ОЖТ-2

ОЖТ-2


1,5 үст

36


8

10

10


14.45-17.15

9.00-11.30


14.45-17.15

9.00-11.30

9.00-11.30



14.45-17.15


9.00-11.30



14.45-17.15


10.00-12.30


14.45-17.15

9.00-11.30

9.00-11.30



14.45-17.15


11.00-13.30




А.Асқаров стадион

8

Нуриев Н

Е.күрес

АДТ-2

АДТ-2

АДТ-2

1 үст.

36


12

12

12


9.00-10.50

15.00-16.50

17.00-18.50


9.00-10.50

15.00-16.50

17.00-18.50


9.00-10.50

15.00-16.50

17.00-18.50





9.00-10.50

15.00-16.50

17.00-18.50





№5 ОМ

9

Қожамқұлов А

Қаз. күрес

АДТ-1

ОЖТ-5

1 ү

24


14

8


15.00-17.15

18.00-20.15



18.00-20.15


15.00-17.15

18.00-20.15



18.00-20.15


15.00-17.15

18.00-20.15



18.00-20.15





№3 ОМ

№3 ОМ

10

Джанбосынов Б

Дзюдо күр

ОЖТ-5

0,5 ү

12


8


18.30-21.30


18.30-21.30


18.30-21.30


18.30-21.30


18.30-21.30


18.30-21.30




№21 ОМ

11

Сатыбалдиева Ж

Дзю-до

ОЖТ-1

ОЖТ-4


1 үст.


10

8


9.00-11.15

15.00-17.15


9.00-11.15

15.00-17.15


9.00-11.15

15.00-17.15



15.00-17.15


9.00-11.15

15.00-17.15



15.00-17.15




А.Асқаров стадион

12

Иманалиева А

Тоғызқұм.

ОЖТ-5

0,5 ү

12


8





9.30-12.30



9.30-12.30


9.30-12.30


9.30-12.30


№19 ОМ

13

Оразбеков Е

Тоғызқұм.

АДТ-2

АДТ-2

0,5 ү

12


12

12


9.00-12.00

14.30-17.30



14.30-17.30


9.00-12.00



14.30-17.30


10.00-12.15



9.00-12.00


№28 ОМ

14

Омаров Н

Асық ату

ОЖТ-3

0,5 ү 

12


8


17.00-20.00


17.00-20.00

17.00-20.00




15

Гочаева З

Волейбол 


АДТ-2 АДТ-2

АДТ-2

1 үст.

24



12

12

12



15.00-17.15




13.30-15.45

16.00-18.15



15.00-17.15




13.30-15.45

16.00-18.15



15.00-17.15


16.00-18.15



9.00-10.30

13.00-15.45

16.00-18.15







№17 ОМГ

№1 ОМ

№1 ОМ

16

Омаров Қ

Футбол

АДТ-1

АДТ-2

0.5 үст

12


12

12


15.00-17.00

9.00-11.00




15.00-17.00

9.00-11.00




15.00-17.00

9.00-11.00



А.Асқаров стадион

17

Тохтамуратов Д

Футбол

АДТ-1

АДТ-1

0.5 ү

12


12

12


10.00-11.30

17.00-18.30




10.00-11.30

17.00-18.30




10.00-11.30

17.00-18.30


10.00-11.30

10.00-11.30




№39 ОМГ

18

Абдразақов М

Футбол

АДТ-1

ОЖТ-2

ОЖТ-4

1,5 ү

36

12

10

10


9.00-10.30

15.00-17.15

17.00-19.15




17.00-19.15


9.00-10.30

15.00-17.15

17.00-19.15


9.00-10.30

15.00-17.15

17.00-19.15





9.00-10.30

15.00-17.15

17.00-19.15




15.00-17.15

17.00-19.15


А.Асқаров стадион




Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігігің дене шынықтыру және спорт бөлімінің

№17 бокстан балалар-жасөспірімдер спорт мектебінің 2018-2019 оқу жылындағы оқу-жаттығу сабақтарының кестесі


Жаттықтырушы

Топтар

Жүктемесі

Оқушылар саны

Дұйсенбі

Сейсенбі

Серсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

Өткізілетін орны

1

Алиев Ф.


АДТ-2



1,5


12

9.30-11.00

9.30-11.00

9.30-11.00

9.30-11.00

9.30-11.00




Бокс залы


ОЖТ-1

10

15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.00


ОЖТ-2

10

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45


2


Таманов Р.


АДТ-2


1


12


10.00-11.30


10.00-11.30


10.00-11.30


10.00-11.30


10.00-11.30




Ақарал ауылы

Мәдениет үйі

ОЖТ-2


10

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45


3

Шымырбай Б.




1










Ақтоған ауылы

Мәдениет үйі

       АДТ-2

        12

15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.30

15.30-17.00



ОЖТ-2

10

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45

17.00-18.45


4

Құлбаев Н.


АДТ-2


1


12


9.30-11.00


9.30-11.00


9.30-11.00


9.30-11.00


9.30-11.00



Бокс залы

       ОЖТ-2



10



15.30-17.15



15.30-17.15


15.30-17.15



15.30-17.15



15.30-17.15



15.30-17.15


Бокс залы

Бокс залы

5

Сейтқазиев Т.

АДТ-2


1

12

10.00-11.30

10.00-11.30

10.00-11.30

10.11.30

10.00-11.30



Сұрат ауылы

Мәдениет үйі

ОЖТ-2

10

16.00-17.45

16.00-17.45

16.00-17.45

16.00-17.45

16.00-17.45

16.00-17.45


6

Ашкеев Ғ.

ОЖТ-1

0,5

10

18.00-19.30

18.00-19.30

18.00-19.30

18.00-19.30

18.00-19.30

18.00-19.30


Бокс залы

7

Ахатаев М.

ОЖТ-1

0,5

10

09.00-11.15

09.00-11.15

09.00-11.15


09.00-11.15



Ақтоған ауылы

Мәдениет үйі

8

Ниязалиев М.

       ОЖТ-1

0,5

10

15.30-17.00


15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.00


Тәтті ауылы №13 ОМ

9


        Қойлықов Е.


        ОЖТ-1



0,5


10


18.00-19.30


18.00-19.30


18.00-19.30


18.00-19.30


18.00-19.30


18.00-19.30


№9 Савва атындағы Мектеп интернат

10

Гирда А.

        АДТ-2

        ОЖТ-2

         1

12

10

09.30-11.00

16.30-18.15

09.30-11.00

16.30-18.15


09.30-11.00

16.30-18.15

09.30-11.00

16.30-18.15

09.30-11.00

16.30-18.15



16-30-18.15


№9 Савва атындағы Мектеп интернат

11

Ибишев Ф.

        АДТ-1

        АДТ-1

0,5


14

14


9.00-10.30

17.00-18.30

9.00-10.30

17.00-18-30

9.00-10.30

17.00-18.30

9.00-10.45

17.00-18.30



Андас батыр ауылы

Әкімшілік ғимараты.







Жамбыл облысы, Меркі ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің

 № 18 балалар- жасөспірімдер спорт мектебінің 2019 оқу жылы 4-қаңтар

ОҚУ-ЖАТТЫҒУ САБАҚТАРЫНЫҢ КЕСТЕСІ

Жаттықтырушы

Топтар

Жүктеме

Оқуш саны

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

сенбі

жексенбі

Өткізілетін орны

1

Абаев Н.Б

Е.күрес

АДТ-1

АДТ-1

ОЖТ-1

1 үст

8

8

12


14

14

10+3


14.00-15.30

15.30-17.00

17-19.15


14.00-15.30

15.30-17.00

17-19.15


14.00-15.30

15.30-17.00

17-19.15



14.00-15.30

15.30-17.00

17-19.15




№35 ОМ



2

Мехтубаев Ж.Ж

Е.күрес

АДТ-1

АДТ-1

ОЖТ-1

1үст

8

8

12

14+3

14+8

10+8

9-10.30

10.30-12

16-18.15


9-10.30

10.30-12

16-18.15


9-10.30

10.30-12

16-18.15



9-10.30

10.30-12

16-18.15




№ 18 БЖСМ

3

Утеев Б

Е.күрес

АДТ-1

АДТ-1

ОЖТ-1

1  үст

8

8

12


14

14

10+5


9-10.30

17-19.15


9-10.30

17-19.15

9-10.30

17-19.15


9-10.30


9-10.30


17-19.15

9-10.30

11-12.30



Аула клуб

күрес залы

4

Алжанбаев Р.Т


Қаз.күрес

АДТ-1

АДТ-1

ОЖТ-1


1үст

8

8

12

14

14

10+6


9-10.30

15-16.30

16.00-18.30

9-10.30

15-16.30

16.00-18.30

9-10.30

15-16.30

16.00-18.30



9-10.30

15-16.30

16.00-18.30



Қостаған

5

Нурмуханбетов С

Қаз .күрес

АДТ-2

АДТ-2

АДТ-2


1.үст

10

10

10

12+8

12+8

12+9

9.30-11.00

11-.12.30

15-16.30


9.30-11.00

11-.12.30

15-16.30


9.30-11.00

11-.12.30

15-16.30

9.30-11.00

11-.12.30

15-16.30


№ 18 БЖСМ

6

Садыков А.А

Қол күрес

АДТ-1

АДТ-1

ОЖТ-2

1 үст

8

8

14                                                                                                                                                                                                                                                                                                              


14

14

10+4

9-10.30

11-12.30

15.00-17.15


9-10.30

11-12.30

15.00-17.15


9-10.30

11-12.30

15.00-17.15

9-10.30

11-12.30

15.00-17.15



№18 БЖСМ

7

Ахатаев М.

Асық ату

ОЖТ-1

ОЖТ-1

1 үст

12

12


10+7

10+4


9-11.15


9-11.15

16-18.15


9-11.15

16-18.15



9-11.15

16-18.15



16-18.15



Ақтоған 

8

Акатаев Н.С

ж/атлетика


1 үст

ОЖТ-1

ОЖТ-1


10+2

10+5


9-11.15

15.30-17.45


9-11.15

15.30-17.45


9-11.15

15.30-17.45



9-11.15

15.30-17.45




№ 18 БЖСМ

Сах.стадион

9

Банникова Е.А

ж/атетика

АДТ-2

0.5

12


12+7

15-17.15


15-17.15


15-17.15


15-17.15







№ 9 ОМ

10

Телегин А.Ф

ж/атлетика

ОЖТ-1

0.5

12


10+6

12

16-18.15


16-18.15


16-18.15



16-18.15




№17 ГОМ

стадион

11

Иванчуков Д.В

ж.атлетика

ОЖТ-2

ОЖТ-2

1үст

14

14

10+2

10+2


15.30-18.00

18-20.15

15.30-18.00

18-20.15

15.30-18.00

18-20.15


15.30-18.00

18-20.15



Стадион


12

Ердалиев Ж

ж/атлетика

АДТ-2

0,5

12


18.00-20.15

18.00-20.15


18.00-20.15


18.00-20.15


№ 48 ОМ

13

Молдабаев Е

волейбол

АДТ-1

АДТ-1

ОЖТ-3

8

8

18


12

12

10+2


9-10.30

10.30-12.00

18.30-20.45


9-10.30

10.30-12.00

18.30-20.45


9-10.30

10.30-12.00

18.30-20.45




9-10.30

10.30-12.00

18.30-20.45


Сұрат

№19 ОМ

14

Муратұлы  Д

волейбол

АДТ-1

АДТ-1

ОЖТ-2

8

8

14


12+1

12

10+10


9-10.30

15-16.30

18.30-20.45



9-10.30

15-16.30

18.30-20.45




16-18.15


9-10.30

15-16.30

18.30-20.45


9-10.30

15-16.30

18.30-20.45


№48 ОМ

15

Суюндикова М

волейбол

ОЖТ-2

0.5

14

10+10




14.30-17.45

14.30-17.45


14.30-17.45

14.30-17.45


№ 48ОМ

16

Қалманбетов Н.Б

Тоғыз.құм

АДТ-1

ОЖТ-3

8

18


14

8



15-16.30

16.30-18.00


15-16.30

16.30-18.00



15-16.30

16.30-18.00


9-10.30

11-13.15


Тескентоған

№ 23 ОМ

17

Алыбаев Б.Ш

Шахмат

АДТ-1

АДТ-1

АДТ-1

8

8

8


14

14

14

9.30-11.00

14.30-16.00

16-17.30

14.30-16.00

16-17.30

9.30-11.00

14.30-16.00

16-17.30



14.30-16.00

16.-17.30

9.30-11.00

14.30-16.00

16.-17.30

9.30-11.00


№ 18 БЖСМ

Үміт сарайы

18

Кокрекбаев М

Шахмат

ОЖТ-1

0,5


10

18.00-20.15


18.00-20.15


18.00-20.15

18.00-20.15


№18 БЖСМ

19

Бабажан Б.Ж

құсбегі

АДТ-1

АДТ-1

8

8


8

8

10 -11.30

15-16.30

10 -11.30

15-16.30

10 -11.30

15-16.30

10 -11.30

15-16.30

10 -11.30

15-16.30



Мыңқазан

20

Маратұлы Д

Құсбегі

ОЖТ-2

0,5


4

18.00-20.15


18.00-20.15


18.00-20.15

18.00-20.15


Мыңқазан

21

Қамбаров Н

Таэквондо 

АДТ-1

АДТ-1

АДТ-1

1

14

14

14


8

8

8

9.00-10.30

10.30-12.00

15.00-16.30

9.00-10.30

10.30-12.00

15.00-16.30

9.00-10.30

10.30-12.00

15.00-16.30

9.00-10.30

10.30-12.00

15.00-16.30




№18 БЖСМ

22

Қамбаров Н

Таэквондо

АДТ-1

АДТ-1

АДТ-1

1 үст

8

8

8


14

14

14


9.00-10.30

10.30-12.00

15.00-16.30


9.00-10.30

10.30-12.00

15.00-16.30


9.00-10.30

10.30-12.00

15.00-16.30


9.00-10.30

10.30-12.00

15.00-16.30





№ 18 БЖСМ






МЕРКІ АУДАНЫ ӘКІМДІГІНІҢ ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ ЖӘНЕ СПОРТ БӨЛІМІНІҢ  2019 ЖЫЛҒА ЖОСПАРЛАНҒАН   СПОРТТЫҚ   ІС-ШАРАЛАРЫ


Атқарылған спорттық 

іс-шаралар

Өткізілетін уақыты

Өтетін жері

Қатысатындар


Өткізуге жауаптылар

1.

Жастар жылына арналған «Спорт, есірткіге қарсы»     және  «Біз - терроризм мен экстремизмге қарсымыз!» атты ұрандарымен спорт түрлерінен халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық спартакиадалар, чемпионаттар, кубоктар, біріншіліктер, турнирлердің жарыстары

Қаңтар

Ақпан

Наурыз

Меркі ауданы, 

ауылдық округтер

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Османов А.

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Ашкеев Ғ.

Иманжанов А.

Округтердегі

спорт әдіскерлер

2.

«Жаңа жыл» мерекесіне арналған еркін күрестен     2007-2010  жылы туылған жасөспірімдер арасында «Спорт, жастар есірткіге қарсы»  және     «Біз - терроризм мен экстремизмге қарсымыз!» атты ұрандарымен аудандық  турнир

Ақпан 

Меркі ауылдық округі

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Омаров Н.

Джарашуев Н.

Ердалиев Ж.

Округтердегі 

спорт әдіскерлер

3.

Жастар жылына арналған «Спорт, есірткіге қарсы»  және  «Біз - терроризм мен экстремизмге қарсымыз!» атты ұрандарымен волейболдан Меркі ауданы чемпионаты, кубогы жарысы және күштілер командалары арасында турнир

Қаңтар

Ақпан

Наурыз

Меркі, Ойтал, 

Сарымолдаев 

ауылдық округтары

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Османов А.

Байекеев С.

Округтердегі 

спорт әдіскерлер

4.

Жастар жылына арналған «Спорт, есірткіге қарсы»  және  «Біз - терроризм мен экстремизмге қарсымыз!» атты ұрандарымен кіші футболдан (футзалдан)  Меркі ауданы чемпионаты, кубогы жарысы және күштілер командалары арасында турнир

Қаңтар

Ақпан

Наурыз

Т.Рысқұлов, Сарымолдаев, Меркі ауылдық округтары

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Османов А.

Байекеев С.

Округтердегі 

спорт әдіскерлер

5.

Еркін күрестен 2003-2007 ж.т. жасөспірімдер арасындағы аудандық жарыс

Қаңтар 

Меркі ауылдық округі

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Омаров Н.

Ердалиев Ж.

Джарашуев Н.

Округтердегі 

спорт әдіскерлер

6.

Тоғызқұмалақтан 2004-2006 ж.т. оқушылар арасында аудандық жарыс

Қаңтар

Меркі ауылдық округі

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Омаров Н.

Ердалиев Ж.

Иманалиева А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

7.

Волейболдан 2003-2007 ж.т. жасөспірімдер арасындағы аудандық жарыс

Қаңтар 

Меркі ауылдық округі

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Омаров Н.

Ердалиев Ж.

Округтердегі спорт әдіскерлер

8.

Құсбегілердің арасында бес сайыс түрлерінен (құс, аударыспақ, тазы, арқан тарту, садақ ату) спартакиада 

Қаңтар

Ақпан


Меркі ауылдық округі 

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Маратұлы Д.

Ердалиев Ж.

Округтердегі спорт әдіскерлер

9.

Кеңес Одағының әскерінің ауған соғысынан шығарылуының 30 жылдығына арғалған «Спорт, есірткіге қарсы»  және  «Біз - терроризм мен экстремизмге қарсымыз!» атты ұрандарымен спорт түрлерінен спартакиада

Ақпан


Меркі ауданы, 

ауылдық округтері

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Ашкеев Ғ.

Иманжанов А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

10.

Қазақстан Респбуликасының Елбасының «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» атты бағдарламалық  мақаласы аясында және Кеңес Әскерінің Ауған жерінен шыққанына 30 жыл толуына орай волейболдан 2004-2005 ж.т. жасөспірім қыздар арасындағы     облыстық  ашық біріншілігі

Ақпан


Меркі, Ойтал 

ауылдық округтары

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Иманжанов А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

11.

1-наруыз Алғыс айту және Халықаралық әйелдер  күндеріне арналған спорттық түрлерінен спартакиада 

Наурыз

Меркі ауданы, 

ауылдық округтері

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Ашкеев Ғ.

Иманжанов А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

12.

Наурыз мейрамына арналған ұлттық спорт түрлерінен спартакиада

Наурыз

Меркі ауданы, 

ауылдық округтері

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Ашкеев Ғ.

Иманжанов А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

13.

Қазақстан Респбуликасы Президенті Н.Ә.Назарбаевтың жүлдесіне арналған қазақ күресінен «Қазақстан Барысы» республикалық турниріне І-іріктеу кезеңі

Наурыз

Меркі ауданы, 

ауылдық округтері

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Иманжанов А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

14.

Қазақстан Респбуликасы Президенті Н.Ә.Назарбаевтың жүлдесіне арналған қазақ күресінен «Қазақстан Барысы» республикалық турниріне ІІ-іріктеу кезеңі

Наурыз

Меркі ауылдық округі

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Иманжанов А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

15.

Жастар жылына арналған «Спорт, есірткіге қарсы»     және  «Біз - терроризм мен экстремизмге қарсымыз!» атты ұрандарымен спорт түрлерінен халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық спартакиадалар, чемпионаттар, кубоктар, біріншіліктер, турнирлердің жарыстары

Сәуір

Мамыр

Маусым

Меркі ауданы, 

ауылдық округтер

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Ашкеев Ғ.

Иманжанов А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

16.

Жастар жылына арналған «Спорт, есірткіге қарсы»     және  «Біз - терроризм мен экстремизмге қарсымыз!» атты ұрандарымен футболдан Меркі ауданы чемпионаты, кубогы жарысы және күштілер командалары арасында турнир

Сәуір

Қазан

Меркі, Т.Рысқұлов, Ойтал ауылдық округтері

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Омаров Н.

Иманжанов А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

17.

Қазақстан Респбуликасының Елбасының «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» атты бағдарламалық  мақаласы аясында  көше және ауылы ойындары

Сәуір

Меркі ауданы, 

ауылдық округтері

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Иманжанов А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

18.

Еркін күрестен 2006-2009 ж.т жасөспірімдер арасындағы К.Өтеевты еске алуға

арналған облыстық жарыс

Сәуір

Меркі ауылдық округі

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Иманжанов А.

Джарашуев Н.

Округтердегі спорт әдіскерлер

19.

Ұлы Отан соғысының 74 жылдығына арналған «Спорт, есірткіге қарсы» және «Діни экстримизм мен терроризмге қарсы»  ұрандарымен жалпы жеңіл атлетикалық аудандық жүгіріс 

Мамыр

Сарымолдаев, Меркі, Жамбыл ауылдық округтары

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Ашкеев Ғ.

Иманжанов А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

20.

Жастар жылына арналған «Спорт, есірткіге қарсы» және «Діни экстримизм мен терроризмге қарсы»  ұрандарымен жастар арасында спорт түрлеріне спартакиада

Мамыр

Меркі, Ойтал, Сарымолдаев 

ауылдық округтері

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Ашкеев Ғ.

Иманжанов А.

Базарбаев Е.

Округтердегі спорт әдіскерлер

21.

Жастар жылына арналған «Спорт, есірткіге қарсы» және «Діни экстримизм мен терроризмге қарсы»  ұрандарымен аудан мекемелер, ауылдық округтердің қатысуымен аудандық велошеру

Мамыр

Сарымолдаев, Меркі, Жамбыл ауылдық округтары

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Байекеев С.

Сейтқұлов Ж.

Маратұлы Д.

Ашкеев Ғ.

Иманжанов А.

Округтердегі спорт әдіскерлер

22.

Қазақстан Респбуликасының Елбасының «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» атты бағдарламалық  мақаласы аясында мүгедектер арасында спорт түрлерінен спартакиада

Маусым

Меркі ауданы, 

ауылдық округтері

Меркі ауданы ауылдық округтер, мекемелер және ұйымдардан құралған командалары

Абылқасымов Ш.